BİZDEN HABERLER
05-07 February 2013 MUNICH FABRIC START Studio 1 F 117
ÜRETİM
HAKKIMIZDA
A-STAR TEKSTİL, ilk olarak 1970’li yıllarda "kara tezgah" diye tabir edilen mekanik dokuma makineleriyle tekstil endüstrisine merhaba demiş ve uzun yıllar boyunca tekstilin çeşitli alanlarında faaliyet göstermiştir. 2001 yılında A-STAR TEKSTİL SANAYİ adı altında modern dokuma makineleriyle özellikle astarlık kumaş üretimi yapmaya başlayan firma, daha sonraki yıllarda dış giyime yönelik kumaş üretimine de geçmiştir.

A-STAR TEKSTİL, kurulduğu günden bu zamana kadar taviz vermediği kaliteli üretim, dürüst ve ilkeli ticaret anlayışıyla pazarda ayrıcalıklı bir konuma gelmiş ve müşteri ve tedarikçilerinin güvenini kazanmıştır. Kendi bünyesinde oluşturduğu ar-ge ve üretim takımıyla yenilikçi ve rekabetçi yapısını her zaman muhafaza etmiştir. Ayrıca sektörel ve global değişimleri yakından takip ederek, bu değişimlere çok hızlı ayak uydurabilmekte ve müşterilerini de bu doğrultuda sürekli olarak yönlendirmektedir.

A-STAR TEKSTİL, son yıllarda ürün ağını genişletmiş ve bu sayede dış ticarete de başlamıştır. Bugün dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren tanınmış giyim markalarının da tedarikçiliğini yapmaktadır.

Kritik başarı faktörlerimiz (3T);
  • Toplam Kalite
  • Tasarım
  • Termin
Vizyonumuz; yurtiçinde ve yurtdışındaki başarılı konumumuzu korumak ve sürekli geliştirmek ve kendi sektörümüzde lider kuruluş olmaktır.

Kazım Karabekir Mh. Kalkan Sk. No:32 Yıldırım / BURSA
Tel: +90.224.363 43 81 - 364 85 34 - Fax: +90.224.360 78 65 - Mail: info@a-star.com.tr
© 2009 - 2014 a-star.com.tr | tüm hakkı saklıdır.